Mijn naam is Mellody Alberts. Ik ben getrouwd met Peter en samen zijn we de trotse ouders van vier zoons.
In 1996 ben ik afgestudeerd als leerkracht voor het basisonderwijs. Ik heb ruim 20 jaar gewerkt voor de klas in midden- en bovenbouwgroepen. Les geven, creatief bezig zijn, reizen en schrijven zijn mijn hobby’s. Mijn debuut is het kinderboek; Het visje dat wilde weten wie God is, dat ik samen met mijn oudste zoon heb gemaakt.
Als gezin zijn wij altijd op zoek naar nieuwe uitdagingen en avontuur. Het grootste avontuur dat wij beleefd hebben met elkaar is de wereldreis die wij hebben gemaakt. Ik ben dan ook super blij dat van Driel Publishing ons verhaal wilde uitgeven.
Stationslaan 13 b2
8200 Sint Andries - Brugge BE
(Bezoek enkel op afspraak)
E-mail: info@vandriel.be
Btw: BE0680.935.941
Iban: BE50736041501718
België: € 3,95
Nederland: € 7,95
België: 1-3 werkdagen
Nederland: 2-4 werkdagen
Niet tevreden? Stuur uw bestelling binnen de 14 dagen zonder opgave van reden terug. Zie hier voor de algemene voorwaarden.
Onderwijs en kinderopvang